Web sitemiz güncellenmektedir. Geçici eksiklik ve hatalar için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Önceki Sayfa

İK Danışmanlık ve Süreç Yönetimi

ASTERA KARİYER

İK Danışmanlığı: Stratejik İş Ortaklığı ve Performans Yönetimi

Astera sektör tecrübesi ve İK danışmanlık bakış açısını harmanlayarak; müşterilerimizin insan kaynakları stratejilerini, iş stratejileriyle uyumlu hale getirmelerine yardımcı olmak üzere organizasyonel yapı, görev ve sorumluluklar, iş akışları, yetenek yönetimi, yönetim sistemleri, kurum kültürü gibi alanlarda mevcut durum analizine göre insan kaynakları ve iş stratejilerinin uyumluluğunu sağlayacak planları hayata geçirmelerine destek olmaya öncelik verir.

Konu süreç yönetimi ihtiyacı olduğunda; müşterimizin yapısına uygun proje bazlı, dönemsel ya da yarı zamanlı farklı kaynaklar ya da modeller sunarak teknoloji bilgimiz ile İK danışmanlık deneyimimizi ortaya koyarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Bu alanda Organizasyonel Yapı Tasarımı/Gözden Geçirme; Hedef Belirleme ve Performans Modeli Oluşturma; Yetenek Yönetimi – Değerlendirme Merkezi vb çalışmaları; İK kadrosu Dış Kaynak Kullanımı hizmet sağladığımız başlıklardan bazılarıdır.

Özen ve Gizlilik Temelli İK Danışmanlığı

Astera kadrosu olarak konusunda lider global ve yerel özelliklede İstanbul firmalardaki deneyimimiz farklı kurum kültürleri ve iş modellerine hakim olmamızı sağlıyor. Bu sayede, sizi yalnızca teknik açıdan doğru yetenekler ile değil kalıcı, çalışma kültürü kurumunuza uyumlu ve fark yaratan çalışanlar ile buluşturuyoruz. Bu çerçevede müşterimizin beklentisine göre “Seçme Yerleştirme” hizmetinden bağımsız veya ilave olarak “İşe Alım Fonksiyonu”nu onlar adına yerine getiriyoruz.

Pozisyonun iş tanımının oluşturulması ve ücret seviyesinin belirlenmesi aşamasından başlayarak adayın teklif ve sonrasında işe başlangıca kadar olan tüm İK danışmanlık sürecini  özen ve gizlilik içinde yürütüyoruz.

ASTERA KARİYER

20 Yılı Aşkın İnsan Kaynakları Tecrübemizle Yanınızdayız

Bilişim Odaklı Butik Hizmet Anlayışı

Yalnızca IT alanındaki üst seviye pozisyonlara odaklanıyor, referansla yönlendirilen ya da doğrudan erişimimiz olan aday veritabanıyla çalışıyoruz.

Müşteri ve Adaylara Vakit Kazandırıyoruz

Sektör tecrübemiz ile müşteri ve adaylara uygun çözümler ile zaman kazandırıyoruz.

İşe Alım Projelerinde Yüksek Başarı Oranları

Yalnızca müşterilerimizi değil, adaylarımızı da kariyer hedefleri açısından iyi anlamaya önem veriyor, doğru eşleştirme ve süreç yönetimiyle sonuca ulaşıyoruz.

İŞE ALIM SÜREÇLERİNDE

Bizi Tercih Edenler

“Astera, bizimle gerçekleştirdiği çalışmalarında organizasyonel gelişimimiz açısından yeni ortaya çıkan pozisyonlar için gerekli personelin yetkinlik ve tecrübe düzeyinin belirlenmesi ve beklentilerin analiz edilmesinden başlayarak uygun adaylara erişmiştir. Doğru eşleştirmeleri gerçekleştirerek aday görüşmelerinde bize eşlik ederek konuya farklı bakış açıları ve yorumlar getirerek katkıda bulunmuş, adaylar ve bizimle şeffaf, dürüst ve yakın ilişkiler yürütmüş, pozisyon ve kurumumuz için en uygun adaylar ile hızla buluşmamız konusunda etkin ve verimli çalışmalar ortaya koymuştur. Bize sunmuş oldukları hizmetler ve yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Nilgün Boyla

DATAMARKET - Deputy General Manager

“İşe alım süreci dışarıdan kolay gözüken ama kendi içinde birçok zorlukları olan bir süreçtir. Doğru potansiyel adayları bulmak, onları doğru sorularla süzgeçten geçirerek firmaya filtrelenmiş nitelikli adayları sunmak, seçilen adayın referans kontrolünü yapmak gibi pek çok aktiviteyi hem yazılı olmayan gizlilik kurallarıyla yönetmek hem de kısa sürede sonuçlandırmak çok zorludur. Yukarıda anlattığım süreçleri büyük bir profesyonellik ve titizlikle yönetmek ve doğru çıktılarla her iki tarafı memnun edecek sonuçları yaratmak konusunda çok başarılı olduklarını özellikle belirtmek isterim. Yeni projelerde tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle.”

Hasan Gültekin

Broadcom Inc - Ülke Lideri

“Bünyemize bir an önce dahil etmek ihtiyacında olduğumuz yeni arkadaşlarımızı bulmak amacı ile uzun süren ve maalesef başarısız olan bir araştırma sürecinden geçtikten sonra Ülkü Ceylan ile tanıştık. Ülkü Hanım bizim için adeta kriz halini alan bu süreci son derece profesyonel ve titiz bir şekilde ele alarak çözüm getirdi ve şirketimiz için kritik önemdeki 3 pozisyonumuzu kendisi ile çalışmaya başlamamızdan kısa süre sonra son derece doğru arkadaşlar ile doldurmuş olduk. Ülkü Hanım’ın ihtiyacımızı doğru algılayıp çok doğru analizler yaptığını, dolayısı ile hedefe odaklı, verimli ve hızlı çalışma yürüttüğünü gözlemledim. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Sevil Kanat

Epson - Ülke Lideri

BİZE ULAŞIN

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun

İşe alım hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve uzmanlarımızla görüşmek için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.