Web sitemiz güncellenmektedir. Geçici eksiklik ve hatalar için özür diler, anlayışınızı rica ederiz.

Önceki Sayfa

Toplu İşe Alım Projeleri

ASTERA KARİYER

Doğru Sürede, Doğru Süreçlerle, İstenen Kalitede Toplu İşe Alım Projeleri Gerçekleştiriyoruz.

Toplu işe alım projeleri standart IK süreçleri ile işe alım yapmaktan farklıdır. Burada, hızlı ve hatasız süreç yönetimi zaten az olan ve çok hızlı hareket eden aday kaynağının şirkete çekilebilmesi için son derece önemlidir. İşte bu anlamda minimum riskle Toplu İşe Alım Projelerinin hayata geçirilmesi için Astera’nın değer önermeleri aşağıdaki gibidir:

 • 30 Yıllık Teknoloji Sektörü deneyimi ve 10 yıllık Teknoloji İşe Alım deneyimine sahibiz.
 • Teknoloji sektörü odaklı güncel veri tabanımızı Toplu İşe Alım Projelerinde aday sağlamak için kullanılırız.
 • Müşterilerimizin işe alım süreçlerine ve rol ihtiyaçlarına göre tecrübelerimiz doğrultusunda önerilerde bulunuruz.

Baştan Sona Özen ve Gizlilik Temelli İşe Alım Süreci

 • Müşterimizin iş birimleri ile entegre bir şekilde çalışırız. İşe alım metodolojimiz, projenin başarısı için kritik olan 5 önemli kriteri barındırır:
  • Doğru Kültürlerin Buluşması
  • Doğru Hedeflerin Buluşması
  • Doğru Yetkinliklerin Buluşması
  • Doğru Ücretin Buluşması
  • Doğru Zamanda Buluşması
 • Her rol için İşe Alım Dokümantasyonu hazırlar ve işe alım sürecinin bu standartlar çerçevesinde (çalışma planı, araştırma planı, soru setleri, değerlendirme çalışması önerileri vb. gibi) yürütülmesini sağlarız.
 • Sürdürülebilir İşe Alım Raporlama Sisteminin kurgulanması için bilgi, beceri ve deneyimlerimizi aktırırız.
 • Müşterilerimize; ATS sistemi ile aday seçme yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi ve ilgili veri tabanının oluşturulması konusunda destek olur, ihtiyaç halinde müşterimize özel bulut üzerinde “instance” oluşturularak süreci birebir yönlendiririz.
 • Proje boyunca, birikimleri proje yöneticilerine ve Müşteri IK ekibine aktarırız.
 • Agile proje yönetim yaklaşımı doğrultusunda Daily Standup Meetingler ve Sprintler ile çalışırız.
ASTERA KARİYER

20 Yılı Aşkın Teknoloji Tecrübemizle Yanınızdayız

Teknoloji Odaklı Butik Hizmet Anlayışı

Yalnızca teknoloji alanındaki üst seviye pozisyonlara odaklanıyor, referansla yönlendirilen ya da doğrudan erişimimiz olan aday veritabanıyla çalışıyoruz.

Müşteri ve Adaylara Zaman Kazandırıyoruz

Sektör tecrübemiz ile müşteri ve adaylara uygun çözümler ile zaman kazandırıyoruz.

İşe Alım Projelerinde Yüksek Başarı Oranları

Yalnızca müşterilerimizi değil, adaylarımızı da kariyer hedefleri açısından iyi anlamaya önem veriyor, doğru eşleştirme ve süreç yönetimiyle sonuca ulaşıyoruz.

İŞE ALIM SÜREÇLERİNDE

Bizi Tercih Edenler

“Bünyemize bir an önce dahil etmek ihtiyacında olduğumuz yeni arkadaşlarımızı bulmak amacı ile uzun süren ve maalesef başarısız olan bir araştırma sürecinden geçtikten sonra Ülkü Ceylan ile tanıştık. Ülkü Hanım bizim için adeta kriz halini alan bu süreci son derece profesyonel ve titiz bir şekilde ele alarak çözüm getirdi ve şirketimiz için kritik önemdeki 3 pozisyonumuzu kendisi ile çalışmaya başlamamızdan kısa süre sonra son derece doğru arkadaşlar ile doldurmuş olduk. Ülkü Hanım’ın ihtiyacımızı doğru algılayıp çok doğru analizler yaptığını, dolayısı ile hedefe odaklı, verimli ve hızlı çalışma yürüttüğünü gözlemledim. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Sevil Kanat

Epson - Ülke Lideri

“Teknoloji konusundaki hakimiyeti onu, doğru yeteneği arayan bir organizasyon için güçlü bir işe alım danışmanı ve güvenilir iş ortağı yapıyor. Güçlü muhakeme yeteneğinin yanısıra aynı zamanda son derece müşteri odaklıdır, daha önemlisi işin kalitesi için her türlü fikri tartışmaya açıktır. İşe alım ihtiyaçlarınız için kendisi ile çalışmanızı önemle tavsiye ederim.”

Özlem Pehlivan

SAP Türkiye - Recruitment Lead for Turkey & Greece

“İşe alım süreci dışarıdan kolay gözüken ama kendi içinde birçok zorlukları olan bir süreçtir. Doğru potansiyel adayları bulmak, onları doğru sorularla süzgeçten geçirerek firmaya filtrelenmiş nitelikli adayları sunmak, seçilen adayın referans kontrolünü yapmak gibi pek çok aktiviteyi hem yazılı olmayan gizlilik kurallarıyla yönetmek hem de kısa sürede sonuçlandırmak çok zorludur. Yukarıda anlattığım süreçleri büyük bir profesyonellik ve titizlikle yönetmek ve doğru çıktılarla her iki tarafı memnun edecek sonuçları yaratmak konusunda çok başarılı olduklarını özellikle belirtmek isterim. Yeni projelerde tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle.”

Hasan Gültekin

Broadcom Inc - Ülke Lideri

BİZE ULAŞIN

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun

İşe alım hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve uzmanlarımızla görüşmek için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

We use cookies to give you the best experience.