Web sitemiz güncellenmektedir. Geçici eksiklik ve hatalar için özür diler, anlayışınızı rica ederiz.

Önceki Sayfa

Kariyer Danışmanlığı

ASTERA KARİYER

Profesyonel Kariyer Hayatınızın Her Anında Uzman Ekibimizle Size Destek Vermeye Hazırız.

Profesyonellerin kurumsal yaşamda teknolojinin gerektirdiği becerileri geliştirirken, kendi kariyerini planlaması veya kariyerin kritik bir eşiğinde, belli bir kıdem ya da terfi anında, önemli bir değişim esnasında uzman görüşü ile desteklenmesi, sektörden gelen Astera Danışmanları’nın uzmanlık konularından biridir.

Alternatiflere bakarak karar alma sürecinde destek arayan, mevcut işinde sonraki adımları planlamak için kariyerine proaktif yaklaşan bireylere Astera sektörden gelen tecrübe ve İK alanındaki uzmanlığıyla profesyonel kariyer planlaması sürecine katkı sağlayacak Kariyer Danışmalığı hizmeti sunmaktadır.

Kariyerinizin Zorlu Dönemeçlerinde Yanınızdayız

Her birey dünyaya bir amacı gerçeklestirmek için gelir ve onu özünde diğerlerinden farklı kılan değerlere sahiptir. Kişi,  çalışma ortamında ve üstlendiği görevde değerlerini bulamadığında içsel çatışmalar yaşamaya başlarlar, bu da onların yeteri kadar üretken ve kalıcı olmalarına engel teşkil eder.

Koçluk; danışan için bir değişim ve gelişim sürecidir. Danışanın farkındalığını artırıp, seçimlerini genişletip, özgüvenini artırarak değişim yaratmayı hedefler. Danışanın iş veya kişisel hayatında belirli hedefleri gerçekleştirmek üzere eyleme geçmesi ve stratejiler oluşturmasına yardımcı olur.

ASTERA KARİYER

20 Yılı Aşkın İnsan Kaynakları Tecrübemizle Yanınızdayız

Bilişim Odaklı Butik Hizmet Anlayışı

Yalnızca IT alanındaki üst seviye pozisyonlara odaklanıyor, referansla yönlendirilen ya da doğrudan erişimimiz olan aday veritabanıyla çalışıyoruz.

Her Adımda Görüşünüzü Netleştirmenize Yardımcı Oluyoruz

Kariyer hedeflerinizi belirleme ve geliştirme sürecinde doğru sorular ve yönlendirmelerle koçluk hizmeti sunuyoruz.

Fark Yaratan, Kalıcı ve Mutlu İş Hayatı

Adaylarımızın performanslarını ortaya koyabilecekleri pozisyon ve ortamları doğru algılamaları ve hedeflemeleri için çalışıyoruz.

ASTERA KARİYER

Kariyer Danışmanlığı Sürecinde Cevap Aradığımız Sorular

1.

Ben Kimim?

Beni eşsiz kılan ne? Güçlü yönlerim nelerdir? Nelerden vazgeçersem mutsuz olurum?

2.

Ne Yapmak İstiyorum?

Bundan sonraki hedefim ne?

3.

Neyi Değiştirmek İstiyorum?

Nelerle başa çıkmak istiyorum?

4.

Neredeyim?

Değiştirmek istediğim konuyla ilgili mevcut gerçeğim nedir? Erişmek istediğim hedefimin neresindeyim?

5.

Ne Yapacağım?

Bu hedefe gitmek için neleri hayatıma almalıyım? Neleri hayatımdan çıkarmalıyım? Hangi farklı seçenek ve bakış açılarını kullanacağım?

İŞE ALIM SÜREÇLERİNDE

Bizi Tercih Edenler

“Astera ile özellikle altyapı ve güvenlik konularında hem uzman hem de yönetici seviyesinde adayların sağlanmasında uzun zamandır çalışıyoruz. Aynı dilden konuştuğumuz, bizi yormayan ve en önemlisi kendi içimizde bulunduramayacağımız bir İK uzmanlığını sanki organizasyonumuzun bir parçasıymış gibi servis olarak sunan profesyonel bir iş ortağımız. Bu alanda çözüm arayan bütün şirketlere tavsiye ederim.”

Ümit Aslantekin

Borusan Holding - CIO

“İşe alım süreci dışarıdan kolay gözüken ama kendi içinde birçok zorlukları olan bir süreçtir. Doğru potansiyel adayları bulmak, onları doğru sorularla süzgeçten geçirerek firmaya filtrelenmiş nitelikli adayları sunmak, seçilen adayın referans kontrolünü yapmak gibi pek çok aktiviteyi hem yazılı olmayan gizlilik kurallarıyla yönetmek hem de kısa sürede sonuçlandırmak çok zorludur. Yukarıda anlattığım süreçleri büyük bir profesyonellik ve titizlikle yönetmek ve doğru çıktılarla her iki tarafı memnun edecek sonuçları yaratmak konusunda çok başarılı olduklarını özellikle belirtmek isterim. Yeni projelerde tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle.”

Hasan Gültekin

Broadcom Inc - Ülke Lideri

“Bünyemize bir an önce dahil etmek ihtiyacında olduğumuz yeni arkadaşlarımızı bulmak amacı ile uzun süren ve maalesef başarısız olan bir araştırma sürecinden geçtikten sonra Ülkü Ceylan ile tanıştık. Ülkü Hanım bizim için adeta kriz halini alan bu süreci son derece profesyonel ve titiz bir şekilde ele alarak çözüm getirdi ve şirketimiz için kritik önemdeki 3 pozisyonumuzu kendisi ile çalışmaya başlamamızdan kısa süre sonra son derece doğru arkadaşlar ile doldurmuş olduk. Ülkü Hanım’ın ihtiyacımızı doğru algılayıp çok doğru analizler yaptığını, dolayısı ile hedefe odaklı, verimli ve hızlı çalışma yürüttüğünü gözlemledim. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Sevil Kanat

Epson - Ülke Lideri

BİZE ULAŞIN

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun

İşe alım hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve uzmanlarımızla görüşmek için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

We use cookies to give you the best experience.