ref sap
Özlem Pehlivan

Recruitment Lead for Turkey & Greece – SAP Türkiye

“Teknoloji konusundaki hakimiyetleri onları, doğru yeteneği arayan bir organizasyon için güçlü bir işe alım danışmanı ve güvenilir iş ortağı yapıyor. Güçlü muhakeme yeteneğinin yanısıra aynı zamanda son derece müşteri odaklıdır, daha önemlisi işin kalitesi için her türlü fikri tartışmaya açıktır. İşe alım ihtiyaçlarınız için kendisi ile çalışmanızı önemle tavsiye ederim.”

ref broadcom
Hasan Gültekin

Bluecoat / Broadcom – Country Manager

“Bilişim sektöründeki pek çok firma ile gerek işveren gerek aday olarak çalışmış biri olarak Astera farklılıklarını çok net olarak ortaya koymaktadır. Süreçleri büyük bir profesyonellik ve titizlikle yönetmek ve doğru çıktılarla her iki tarafı memnun edecek sonuçları yaratmak konusunda çok başarılı olduklarını özellikle belirtmek isterim. Yeni projelerde tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle.”

ref epson
Sevil Kanat

EPSON – Country Manager

“Bünyemize bir an önce dahil etmek ihtiyacında olduğumuz yeni arkadaşlarımızı bulmak amacı ile uzun süren ve maalesef başarısız olan bir araştırma sürecinden geçtikten sonra Ülkü Ceylan ile tanıştık. Ülkü Hanım bizim için adeta kriz halini alan bu süreci son derece profesyonel ve titiz bir şekilde ele alarak çözüm getirdi ve şirketimiz için kritik önemdeki 3 pozisyonumuzu kendisi ile çalışmaya başlamamızdan kısa süre sonra son derece doğru arkadaşlar ile doldurmuş olduk. Ülkü Hanım’ın ihtiyacımızı doğru algılayıp çok doğru analizler yaptığını, dolayısı ile hedefe odaklı, verimli ve hızlı çalışma yürüttüğünü gözlemledim. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

ref datamarket
Nilgün Boyla

DATAMARKET – Deputy General Manager

“Astera, bizimle gerçekleştirdiği çalışmalarında organizasyonel gelişimimiz açısından yeni ortaya çıkan pozisyonlar için gerekli personelin yetkinlik ve tecrübe düzeyinin belirlenmesi ve beklentilerin analiz edilmesinden başlayarak uygun adaylara erişmiştir. Doğru eşleştirmeleri gerçekleştirerek aday görüşmelerinde bize eşlik ederek konuya farklı bakış açıları ve yorumlar getirerek katkıda bulunmuş, adaylar ve bizimle şeffaf, dürüst ve yakın ilişkiler yürütmüş, pozisyon ve kurumumuz için en uygun adaylar ile hızla buluşmamız konusunda etkin ve verimli çalışmalar ortaya koymuştur. Bize sunmuş oldukları hizmetler ve yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

ref enocta
Ümit İlhan

Enocta – Deputy General Manager

“Astera ile İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptığım Probil Bilgi İşlem A.Ş. ve Enocta’da, farklı pozisyonlar için birlikte çalışma fırsatımız oldu. Satış Müdürü, Network Uzmanı, Proje Yöneticisi, Kurumsal Sistemler Yöneticisi pozisyonlarına ilişkin arayışlarımızı, oldukça kısa sürelerde tamamladık. Bu arkadaşlarımızın bazılarıyla uzun yıllar birlikte çalıştık ve bazılarıyla da halen beraber çalışmaktayız. Adayın beklentilerinin bizim beklentilerimizle ve şirket kültürümüzle uyumlu olup olmadığını doğru analiz ederek her seferinde, en uygun adayı seçmemizde çok yardımcı oldu. Bilişim Sektörü, Teknoloji ve Satış alanındaki uzmanlığı ve yetkin kaynağa ulaşma gücü çok önemli; bunlara ek olarak hızlı, sonuç odaklı ve bütün taraflar için hakkaniyetli yaklaşımı; Astera’yı değer katan bir iş ortağı yapıyor.”

ref borusan
Ümit Aslantekin

Borusan Holding – CIO

“Astera ile özellikle altyapı ve güvenlik konularında hem uzman hem de yönetici seviyesinde adayların sağlanmasında uzun zamandır çalışıyoruz. Aynı dilden konuştuğumuz, bizi yormayan ve en önemlisi kendi içimizde bulunduramayacağımız bir İK uzmanlığını sanki organizasyonumuzun bir parçasıymış gibi servis olarak sunan profesyonel bir iş ortağımız. Bu alanda çözüm arayan bütün şirketlere tavsiye ederim.”

Astera Ref 31 ZERODENSITY
Tijen Armağan

Zero Density – Country Manager

“Kurucularını sektörden uzun süredir tanıdığım Astera ile farklı pozisyonlardaki işe alım ihtiyaçlarımızda beraber çalıştık. Özellikle teknoloji konusunda bilgileri ve teknoloji sektöründeki tecrübeleri ile Satış, Developer, Teknik Destek pozisyonlardaki açık pozisyonlarımızı kısa sürede doğru adaylarla kapatılmasını sağladılar. Titiz ve profesyonel yaklaşımları, firmanın ihtiyacını doğru anlama, doğru adaylara erişme ve pozisyonu doğru anlatma ve ikna etme yetkinlikleri ile açık pozisyonlarımızı doğru adaylarla doldurmamız konusunda işe alım danışmanımız olarak beklentilerimizi karşıladılar. Özellikle Developer konusunda işe alım ihtiyaçlarınızda teknik backgroundları ile fark yarattıklarını ve bu konuda müşterinin ihtiyacını anlayıp, doğru adaya erişme konusunda büyük tecrübeleri olduğunu düşünüyorum. Yeniden oluşacak işe alım ihtiyaçlarımızda kendileri ile kesinlikle çalışırım ve kurumsal firmalara öneririm”

We use cookies to give you the best experience.