Web sitemiz güncellenmektedir. Geçici eksiklik ve hatalar için özür diler, anlayışınızı rica ederiz.

Önceki Sayfa

Ülkü Ceylan

ulku ceylan

Lisans eğitimini İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliğinde, Yüksek Lisans eğitimini de Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.

1989 – 2010 yılları arasında IBM Türk Şirketinde hem Teknik, hem de Satış rollerinde çalışarak, Bilişim Sektöründe derin bir deneyim edinmiştir. 2010’dan itibaren de edinmiş olduğu deneyimi farklı bir kulvarda paylaşabilmek amacıyla, “Teknoloji Sektörüne İnsan Kaynakları Yönetimi” ürünleri sunmak üzere kariyerinde bir değişim yapmıştır. İnsan kaynağına dokunan bu alanda kendini geliştirmek üzere Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü tamamlamış, çeşitli koçluk ve kişisel gelişim eğitimleri almıştır.

2012 yılından itibaren teknoloji alanında İnsan Kaynakları Çözümleri sunmaya başlamış ve 2014 yılında Astera İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Şirketinin kurucu ortağı olmuştur. 2020 itibariyle ise artık sahibi olduğu bu şirkette teknoloji alanında deneyimli uzman bir ekiple birlikte, hem Bilişim Sektörü firmalarına hem de, özellikle dijital dönüşümü hedef edinmiş kurumlara, seçme yerleştirmede, organizasyon danışmanlığına uzanan geniş bir portföyde hizmet vermektedir.

We use cookies to give you the best experience.